Firma

Firma DREKON powstała w 1994 roku. Zaczęliśmy od produkcji słupów i tralek oraz różnego rodzaju elementów z drewna. Bazując na potrzebach naszych Klientów oraz rynkowych trendach wzorniczych, nieustannie poszerzamy ofertę.
 

Specjalizacja

Specjalizujemy się w produkcji elementów balustrad (tralek, słupów i poręczy), jak i wszelkiego rodzaju nóg drewnianych (toczonych i frezowanych). Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i doświadczeniu naszych pracowników sprawnie realizujemy wszelkie niestandardowe zamówienia na elementy toczone (i nie tylko) w drewnie! 

 

Jakość

Produkujemy elementy z drewna sosnowego, świerkowego, bukowego, dębowego i jesionowego. Znając specyfikę każdego z materiałów, odpowiednio modelujemy proces obróbki, by dostarczać Klientom produkty spełniające najwyższe standardy jakości.

 

Pracujemy dla Państwa!

Potrzeby Klientów są dla nas najważniejsze. Niezależnie od wielkości zamówienia mają więc Państwo pewność, że podchodzimy do niego priorytetowo. Służymy fachową pomocą na każdym etapie realizacji i chętnie odpowiadamy na pytania.


Zapraszamy do współpracy!

PRODUKUJEMY RÓWNIEŻ na
INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
ŁATWE I SZYBKIE ZAKUPY
W SKLEPIE INTERNETOWYM
ZAPROJEKTUJ SWOJĄ
BALUSTRADĘ
Z.P.U.H. "DREKON"
ul. Fabryczna 11, 34-600 Limanowa
telefon: +48 18 33

e-mail: biuro@drekon.pl